РОБОТА СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ ГРУП

У дошкільному закладі функціонують:

1 група для дітей з порушенням мовлення - №6 "ДЗВІНОЧОК"

2 групи для дітей з порушенням психологічного розвитку №8 "ЗОЛОТА РИБКА" , №7"бджілки"

Головною метою спеціальних корекційних груп закладу є створення оптимальних умов для ампліфікації розвитку емоційно – вольової, пізнавальної, рухової сфери, розвитку позитивних якостей кожної дитини, її оздоровлення.

Для спеціалізованих груп розроблено режим дня, який відрізняється від звичайного (визначене місце кожного спеціаліста, координації проходження тематики навчального процесу, взаємозв’язку з вчителем – дефектологом, медичними працівниками, батьками, відвідування режимних процесів, оформлення батьківських віталень).

Робота логопедичних груп та групи для дітей з порушенням психологічного розвитку нашого закладу передбачає вирішення таких завдань:

1. Створення цілісного корекційно -виховного простору;

2. Корекція мовних порушень, формування і розвиток вищихь психічних функцій і сенсомотрики, профілактика порушень письмової мови, формування гармонійно - розвинутої особистості дитини;

3. Створення предметно - ігрового середовища, яке стимулює мовний та інтелектуальний розвиток дитини;

4. Розширення інтегрованих звязків,  обєднання зусиль педагогів, медиків, батьків і дітей з метою корекції мовних і психічних порушень.

ВСІ ФОРМИ ІНДИВІДУАЛЬНО - КОРЕКЦІЙНОЇ РОБОТИ НОСЯТЬ ІНДИВІДУАЛЬНО - ПІДГРУПОВИЙ ХАРАКТЕР:

ГРАФІК РОБОТИ СКЛАДЕНИЙ ТАК, ЩОБ ВІН БУВ УПОРЯДКОВАНИМ І ЗРУЧНИМ ДЛЯ БАТЬКІВ, ВИХОВАТЕЛІВ, СПЕЦІАЛІСТІВ З УРАХУВАННЯМ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ОСОБЛИВОСТЕЙ КОЖНОЇ ДИТИНИ.