Дитячий архітектурний конкурс "Водний світ"

21 квіт. 2018
Участь у дитячому архітектурному конкурсі "Водний світ" на базі КЗВО "Дніпровська академія неперервної освіти".

Ми раді представити вам кінцевий результат великої багатоденної праці наших дітей, педагогів і батьків - великий всеукраїнський дитячий архітектурний проект "Водний світ".
Чому ми обрали тему "Захистимо світ води"!?
Як би сумно це не було, але з кожним роком води наших морів та океанів забруднюються все більше і більше, цим самим спричиняють екологічні катастрофи, які приносять шкоду не тільки морським мешканцям, але й людям. Тому, всі ми – учасники проекту вирішили донести до людей цю глобальну проблему.
Розробивши ідею, одразу взялися до діла. Ми розуміли, для того щоб отримати результат - потрібна команда: дітей, педагогів, батьків, маленький вклад кожного з яких призведе до великого результату. Головним для нас було зацікавити дітей і дати їм можливість самим поринути з головою у проект. В сучасному світі інновацій та комп’ютерних технологій, які ми з радістю використовували на заняттях, нам дуже легко це вдалося.
Нашу непросту, але в той час неймовірно цікаву роботу ми розподілили на три етапи: знайомство та розробка концепції проекту, пізнання та творчість дітей через міні-проекти «Водний транспорт», «Морські мешканці», «Казки та оповідання про водойми», «Океани та моря», «Річки та озера України», «Вода – колиска життя», «Дослідницьке бюро «Крапелька», та саме композиційне та конструкторське створення великого проекту «Захистимо світ води».
Під час розробки та знайомства з проектом діти переглянули безліч мультфільмів, відео-фрагментів, кліпів про океанічний світ, життя морських тварин, цікаві факти про воду. Кожного дня ми намагалися запропонувати дітям щось нове, аби їм було цікаво. Головним завданням було не тільки познайомити дітей з тваринами і рослинами водного світу, але й показати моря і океани як екологічний об’єкт. Тому, ми робили з дітьми багато дослідів з водою, показували що таке забруднення водойм та як воно впливає на життя тварин і людей.
Ми, нашою дружньою командою, крок за кроком, будували проект з LEGO в якому вирішили показати два світи океану. Один – забруднений і страшний, в якому тяжко виживати живим тваринам, де браконьєри вже давно виловили всю рибу та варварськи руйнують корали, де люди забули що таке «збереження природи», де заводи зливають синтетичні відходи прямо у воду.
Другий – яскравий та прекрасний, де живе багато морських мешканців і рослин. Світ, де люди не забруднюють повітря і воду, допомагають вчасно очистити її, якщо туди потрапив бруд. На березі чистої затоки люди спостерігають за погодою, вивчають водне середовище, рослинний і тваринний світ океану; відпочивають, не забруднюючи морські глибини. Наші діти обрали саме цей світ – такий чудовий і чарівний.
Ми сподіваємося, що участь у проекті допоможе нам виростити нове покоління людей, які будуть усвідомлено підходити до використання природних ресурсів та працювати в команді задля того, щоб зробити наш світ чистішим.

Фотозвіт - https://www.facebook.com/groups/605005869655573/