Нарешті!
Прийшла зимонька - зима!
❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️❄️
Скільки нових ідей та справ принесла вона до садочка! Попереду нові казкові свята, розваги, конкурси,  зустрічі з улюбленими персонажами казок, творчі майстерні новорічних іграшок, пригоди у мандрівках по  #україна_надзвичайна  Стільки всього потрібно зробити за ці найказковіші , улюблені дітьми, місяці.
Тож і ви шановні батьки приєднуйтеся до нашої зимової кампанії та разом з дітьми готуйтеся до акції "Новорічна іграшка зроблена разом з моєю родиною".
Чекаємо від вас новорічних ідей та цікавих різноманітних іграшок, які ви зробите зі своїми дітьми.