Шановні батьки! Запрошуємо Вас на Всеукраїнську акцію "Зробимо Україну чистою разом!" (одночасне прибирання країни) 23 квітня 2016року з 10.00 - до 13.00

8 квіт. 2016

Шановні батьки! Запрошуємо Вас прийняти участь у одночасному прибиранні країни під гаслом "Зробимо Україну чистою разом!" яке відбудеться 23 квітня з 10.00 - 13.00 в рамках Всеукраїнської акції "Зробимо Україну чистою разом", мета якої участь дітей та учнівської молоді у реалізації екологічних проектів на рівні громади, залучення органів учнівського самоврядування всіх рівнів до екологічних акцій, підтримка всеукраїнського волонтерського руху.

Також запрошуємо Вас на Всеукраїнський екологічний фестиваль "Чистофес", під час якого в кожному регіоні України відбудуться майстер-класи, фото- флеш-моби, екоярмарки, практичні заняття від експертів - екологів, концерти тощо.