Співпраця закладу з міжнародними організаціями, фондами, тощо

У 2022 році заклад отримав 6 наборів для раннього розвитку дітей  від ЮНІСЕФ. До комплектів увійшли приладдя для малювання, настільні ігри, м’які іграшки, м’ячі та інші корисні речі, які можуть бути використані для організації дозвілля.

У квітні 2024 заклад отримав 1 набір БОКС «Відкривай та розвивай» та 8 наборів плакатів

Назва
Призначення
1.Настільна гра «А як зробиш ти?» 1шт.
Гра сприяє здобуттю навичок, необхідних дітям дошкільного віку. Набір містить методичку та 48 карток на теми безпеки довкілля технологій вибору, емоцій тощо.
2. Настільна гра «Садочок навичок 1шт.
Ця універсальна неконкурентна гра  своєрідним тренажером навичок, необхідних дітям дошкільног віку.
3. Буклет «Ляльковий театр для дошкільнят «Іскорки запалюють суперсили» 30шт.
Буклет з описом лялькового театру «Іскорки суперсил» - інтерактивного інструменту, покликаного у формі гри з казковими персонажами Іскорками допомоги дітям опанувати важливі навички.
4. Сценарії вистав лялькового театру «Іскорки суперсил» 1шт.
Альбом що містить сценарії та інструкції для проведення 11 ігор-вистав присвячених розвиткові ключових навичок у дошкільнят.
5. Супутні матеріали до вистав лялькового театру «Іскорки суперсил» 1шт.
Набір містить картонні заготовки реквізиту для ігор-вистав лялькового театру а також інтерактивні завдання для відповідних занять.
6. Розмальовка «Іскорки суперсил» 5шт.
Набір матеріалів для розфарбування.
7. Настільна гра «Картки сили» 1шт.
Гра допоможе дитині відчути свою силу та знизити рівень тривожності.
8. Гра «Обійманці» 1шт.
Проста терапевтична гра для підтримки ментального здоров'я.
9. Гра «Сортувальник» 1шт.
Настільна гра, яка вчить дітей розрізняти групи продуктів.
10.Комікс «дослідники чистоти» 6шт.
Веселий комікс, який в ігровій формі допоможе дітям розвинути навички гігієни та здорового способу життя.
11. Комікс «Щоденні звички Лелі й Северина» 3шт.
Історія коміксу розповідає, як важливо ухвалювати усвідомлені рішення щодо свого здоров'я, і допомагає здобути навички збалансованого харчування, гігни та здорового режиму дня.
12. Дитяча книжка «Лілі, яка потоваришувала з вірусами та здійснила їхню найбільшу мрію» 1шт.
Яскраво ілюстрована книга пояснює, як за допомогою щеплень запобігти небезпечним хворобам.
13. Гра «Антивірус Хіроу» 1шт.
Настільна гра, яка вчить дітей як правильно поводитися в різних життєвих ситуаціях щоб не захворіти.
14.Ігровий набір «Здоров'я» 1шт.
Набір допомагає розповісти дітям про різні типи мікроорганізмів та пояснити їм важливість вакцинації.
15.Ігровий набір «Загадки на тему мінної небезпеки» 1шт.
Набір карток із 10 загадками, які в ігровій формі допоможуть дошкільнятам засвоїти головнв правила поведінки в разі виявлення мін чи інших вибухонебезпечних предметів.
16. Набір із чотирьох розмальовок з героями коміксу «Суперкоманда проти мін» 4шт.
Комплект карт для розмалювання, кожна з яких присвячена одному з правил поводження з мінами та іншими вибухонебезпечними предметами.
17. Брошура «СорОК та ПоНІ» 1шт.
Брошура із завданнями з мінної безпеки.
18. Брошура «прогулянка з Патроном» 1шт.
Дитяча книжка, написана від імені легендарного пса-сапера, містить правила мінної безпеки та інтерактивні завдання.
19. Набір плакатів із зображенням Патрона про мінну безпеку. 4шт.
Комплект із чотирьох плакатів на яких пес Патрон нагадує основні правила мінної безпеки.
20. Буклет «Нумо» 30шт.
Буклет розповідає про важливість гармонійного розвитку дошкільнят, містить короткий опис платформи НУМО та покликання на її ресурси.
21. Постери «НУМО» 3шт.
Набір із трьох постерів на теми раннього розвитку, соціалізації на навчання дошкільнят.