21 квіт. 2018

Дитячий архітектурний конкурс "Водний світ"

Участь у дитячому архітектурному конкурсі "Водний світ" на базі КЗВО "Дніпровська академія неперервної освіти".
24 лист. 2017

Звернення Управління цивільного захисту Дніпропетровської облдержадміністрації.

29 листопада 2017 року о 13 годині 55 хвилин управлінням цивільного захисту облдержадміністрації проводиться перевірка системи оповіщення. О 13 годині 55 хвилин будуть включені сирени. Після звучання сирен прослухайте мовну інформацію по телерадіоканалах.
6 лист. 2017

6.11. - 1.12.2017 - Щорічна листопадова акція "Здорова дитина - майбутнє України".

Базовий компонент дошкільної освіти передбачає вимоги щодо безпеки життєдіяльності дітей у освітній лінії «Особистість дитини» в розділі "Здоров'я та фізичний розвиток".
22 черв. 2017

ПРИГОДИ КОЛОБКА НА ДИТЯЧОМУ МАЙДАНЧИКУ

Театралізована розвага для дітей раннього віку "Пригоди колобка на дитячому майданчику".
20 черв. 2017

Свято "Канікули на Гавайях"

Алоха Гаваї! Чи відправляли ви колись своїх дітей на літні канікули до Гавайських островів? Ні? А ми здійснили цю мрію! 20 червня всі діти відправилися на свято до Гавайських островів - пісні, веселі танці, попугай Лімо, Моана, Ліло та обезьянка Чачі радо вітали всіх малюків у себе на острові!
18 квіт. 2017

ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ З ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ НАСЕЛЕННЯ

З метою запобігання дитячого невиробничого травматизму та в рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності населення ми звертаємося до батьків! Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду! Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам’ятайте, ці хвилини вимірюються ціною життя, а щоб неочікувана мить не стала початком великої біди — потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації. Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!
12 квіт. 2017

ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ 2017

День довкілля 08.04.2017 в дошкільному закладі
21 черв. 2016

"ВЕСЕЛІ СТАРТИ"

Євро-2016 не обминуло й наш дошкільний заклад! Запрошуємо всіх завтра 22 червня о 10.00. на районий етап обласного конкурса "Веселі старти" з елементами футбола. Вболіваймо за наших!
7 черв. 2016

8 червня ДНЗ приймає курсантів ДОІППО з семінаром-практикумом для вихователів "Створення умов в ДНЗ для успішної соціалізації дитини"

1 черв. 2016

Жовто-зелене свято в садочку до міжнародного дня захисту дітей

1 червня 2016 року ми відсвяткували Міжнародний День захисту дітей.