19 трав. 2016

Свято Вишиванки в "Синьому птасі"

Одягнімо вишиванки, друже, Хай побачить українців світ — Молодих, відважних, дужих, У єднанні на сто тисяч літ. Святкуємо День Вишиванки!
16 трав. 2016

Тиждень безпеки дорожнього руху в ДНЗ

З 16 по 22 травня у ДНЗ пройде Тиждень безпеки дорожнього руху.
16 трав. 2016

Випускні свята в "Синьомі птасі"

Шановні батьки! Колеги! Запрошуємо Вас на випускні бали які пройдуть в нашому закладі: 17 травня - група "Калинка", 18 травня - група "Буратіно", 19 травня - групи "Дзвіночок" і "Золота рибка".
29 квіт. 2016

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

Вітаємо всіх працівників ДНЗ, колег з міжнародним Днем Охорони праці та запрошуємо всіх до участі у перфомансі для працівників ДНЗ "Стрес на робочому місці: колективний виклик".
12 квіт. 2016

Про організацію харчування дітей у дошкільних навчальних закладах

Наказ
8 квіт. 2016

Семінар-практикум практичних психологів "Формування психолого-педагогічної культури батьків. Сучасні форми взаємодії з батьками"

21 квітня 2016 року в ДНЗ відбудеться семінар-практикум практичних психологів "Формування психолого-педагогічної культури батьків. Сучасні форми взаємодії з батьками".
8 квіт. 2016

Шановні батьки! Запрошуємо Вас на Всеукраїнську акцію "Зробимо Україну чистою разом!" (одночасне прибирання країни) 23 квітня 2016року з 10.00 - до 13.00

Шановні батьки! Запрошуємо Вас прийняти участь у одночасному прибиранні країни під гаслом "Зробимо Україну чистою разом!" яке відбудеться 23 квітня з 10.00 - 13.00

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

Про затвердження Переліку вільних від куріння місць на території міста Дніпропетровська
5 квіт. 2016

Вітаємо нашого завідувача - Яшина Віру Іванівну!

Вітаємо завідувача нашого дошкільного закладу Яшину Віру Іванівну з ювілейним Днем народження! Щастя Вам! Здоров`я! Любові та натхнення в роботі! Нехай всі люди, які вас оточують завжди приносять вам тільки позитивні емоції, робота - буде творчою та креативною, усмішки - справжніми, а друзі - назавжди! Вітаємо Вас! З Днем народження!
31 бер. 2016

ОПМПК в ДНЗ

Шановні батьки запрошуємо Вас та ваших дітей на засідання обласної психолого-медико-педагогічної комісії яка відбудеться 31 березня 2016 року 09.00. Детальну інформацію ви отримаєте у спеціалістів ДНЗ - вчителя-логопеда Яланської А.В. і вчителя-дефектолога Малої Л.В.