4 лип. 2015

ОБЛАСНИЙ КОНКУРС "ВЕСЕЛІ СТАРТИ"

2 липня 2015 у нашому закладі проводився районний етап обласного конкурсу «Веселі старти» з елементами футболу
1 лип. 2015

ВЕСЕЛЕ, ЯСКРАВЕ ЛІТО У НАШОМУ САДОЧКУ!

Організація літнього оздоровлення та відпочинку має велике значення для відновлення сил, поліпшення стану здоров’я дітей дошкільного віку. Влітку батьки прагнуть, аби їхні діти добре відпочили. Окрім поїздки на море чи до бабусі, малюків можна оздоровити й у дошкільному закладі. В нашому садочку літньої пори діти частіше бувають на свіжому повітрі, на майданчиках, адже саме тут відбуваються основні оздоровчі моменти.
9 черв. 2015

Участь у відкритті НВК №72!

Вітаємо наших колег та друзів НВК №72 з відкриттям та дякуємо нашим дітям та вихователям груп №3 "Ромашка" та групи №9 "Червона шапочка" з чудовим виступом на святі. Фото зі свята ви можете переглянути в фотоальбомі сайта.
18 трав. 2015

Шановні батьки! Запрошуємо вас на свято "Випускний бал 2015". 19 травня о 15.30 - група №9 "Червона шапочка", 21 травня о 15.30 група №3 "Ромашка".

Будемо чекати!
8 трав. 2015

УРОЧИСТЕ СВЯТО ДО ДНЯ ПАМ`ЯТІ "ПАМ`ЯТАЄМО! ПЕРЕМАГАЄМО!"

"Синій птах" запрошує 8 травня 0 10.00 батьків з дітьми, неохопленими дошкільною освітою на свято "Пам`ятаємо! Перемагаємо!" із вшанування пам`яті загиблих воїнів Другої світової війни та учасників АТО. Ви можете прийняти участь в виставці газет та стіннівок "Подвиг не має забуття", флешмобі "Квітка пам`яті", та спортивних змаганнях "Веселі козачата".
10 квіт. 2015

Відкритий показ комбінованого заняття "Сільська мандрівочка" - група раннього віку №1

Запрошуємо педагогів та батьків
9 квіт. 2015

Запрошуємо батьків та педагогів на відкритий показ комплексно-тематичного заняття в групі раннього віку №11 "Світлий день Великдень"

Початок заняття о 9.30 год.
6 квіт. 2015

ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ З ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

З 6 по 11 квітня в дошкільному закладі пройде тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.
1 квіт. 2015

День гумору

Вітаємо всіх батьків та вихованців з Днем гумору - 1 квітня! Та запрошуємо вас прийняти участь у конкурсі дитячого гриму! Докладніше в новинах.
27 бер. 2015

Міжнародний день театру

Вітаємо керівника гуртка театралізованої діяльності Ляпандру В.М. з Міжнародним Днем Театра 27 березня! Натхнення! Наснаги! Творчих та креативних дітей! Нових театралізованих вистав та яскравих сценаріїв!