12 лист. 2015

Тиждень безпеки життєдіяльності дитини

З 16.11 по 20.11 в ДНЗ пройде Тиждень безпеки життєдіяльності в рамках щорічної листопадової акції "Здорова дитина - майбутнє України"
12 лист. 2015

З 9.11. по 13.11 в ДНЗ пройде тиждень безпеки дорожнього руху
13 жовт. 2015

День захисника України

Шановні батьки! Щорічно 14 жовтня ми святкуємо Свято Покрова Пресвятої Богородиці та день українського козацтва! З 2015 року в офіційному календарі зявилося нове державне свято "День захисника України". Просимо Вас прийняти участь у конкурсі дитячого та дорослого малюнку "Патріотичний малюнок захисникові". Чекаємо ваші малюнки в ваших групах до 19 жовтня 2015 року.
2 жовт. 2015

ШАГОВНІ КОЛЕГИ!

Вітаємо Вас з професійним святом - Днем працівників освіти! Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній дитині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю країни! Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов!
24 вер. 2015

Ярмарок "Місто майстрів"

Шановні батьки та гості! Запрошуємо вас прийняти участь у щорічному осінньому ярмарку, який відбудеться 24 вересня о 16.00.
11 вер. 2015

Спортивне свято "Ми нащадки козацької слави"

В рамках Олімпійського уроку, Олімпійського тижня, відзначення Дня фізичної культури і спорту у 2015 році, та з метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, ідеї мирного співіснування держав і народів, пропагування здорового способу життя, формування у дітей фізичного та морального здоров`я шляхом залучення їх до систематичних занять фізичною культурою та спортом.
1 вер. 2015

Свято до 1 вересня "ПАРАД РУШНИКІВ"

Запрошуємо дорослих і дітей провести це свято разом з нами! З радістю будемо чекати всіх пташенят "Синього птаху" та їх батьків 1 вересня о 8.00
23 серп. 2015

День Державного прапора України

23 серпня в Україні та в нашому ДНЗ відзначили День Державного Прапора.
7 серп. 2015

Свято Нептуна

До нас у "Синій птах" завітав сам Нептун зі своєю світою та донечкою Русалонькою.
31 лип. 2015

Оранжевое лето! Оранжевое настроение!

7 августа у наших ребят было веселое, теплое, Оранжевое настроение! Ребята спасли Апельсинку от Серого Волка и помогли ему стать добрее, веселее и пригласили Волка к себе в детский сад! У всех было отличное оранжевое настроение, которое мы передали даже случайным прохожим!