18 трав. 2015

Шановні батьки! Запрошуємо вас на свято "Випускний бал 2015". 19 травня о 15.30 - група №9 "Червона шапочка", 21 травня о 15.30 група №3 "Ромашка".

Будемо чекати!
8 трав. 2015

УРОЧИСТЕ СВЯТО ДО ДНЯ ПАМ`ЯТІ "ПАМ`ЯТАЄМО! ПЕРЕМАГАЄМО!"

"Синій птах" запрошує 8 травня 0 10.00 батьків з дітьми, неохопленими дошкільною освітою на свято "Пам`ятаємо! Перемагаємо!" із вшанування пам`яті загиблих воїнів Другої світової війни та учасників АТО. Ви можете прийняти участь в виставці газет та стіннівок "Подвиг не має забуття", флешмобі "Квітка пам`яті", та спортивних змаганнях "Веселі козачата".
10 квіт. 2015

Відкритий показ комбінованого заняття "Сільська мандрівочка" - група раннього віку №1

Запрошуємо педагогів та батьків
9 квіт. 2015

Запрошуємо батьків та педагогів на відкритий показ комплексно-тематичного заняття в групі раннього віку №11 "Світлий день Великдень"

Початок заняття о 9.30 год.
6 квіт. 2015

ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ З ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

З 6 по 11 квітня в дошкільному закладі пройде тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.
1 квіт. 2015

День гумору

Вітаємо всіх батьків та вихованців з Днем гумору - 1 квітня! Та запрошуємо вас прийняти участь у конкурсі дитячого гриму! Докладніше в новинах.
27 бер. 2015

Міжнародний день театру

Вітаємо керівника гуртка театралізованої діяльності Ляпандру В.М. з Міжнародним Днем Театра 27 березня! Натхнення! Наснаги! Творчих та креативних дітей! Нових театралізованих вистав та яскравих сценаріїв!
20 бер. 2015

Атестація педагогічних кадрів 2015р.

Вітаємо педагогів : вчителя-логопеда Марочко О.О., вихователя Корольову Н.В., музичного керівника Казановську К.Є. з завершенням атестації I рівня комунального закладу освіти "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №377 комбінованого типу" ДМР. Бажаємо натхнення та успіхів на атестації при управлінні освіти та науки Дніпропетровської міської ради.
20 лют. 2015

СВЯТО МАСЛЯНОЇ В ДНЗ

Запрошуємо батьків дітей групи №6,7,8 на Свято Масляної, яке відбудеться 20 лютого о 10 год.
14 лют. 2015

Вітаємо з Днем Святого Валентина!

Шановні