29 квіт. 2016

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

Вітаємо всіх працівників ДНЗ, колег з міжнародним Днем Охорони праці та запрошуємо всіх до участі у перфомансі для працівників ДНЗ "Стрес на робочому місці: колективний виклик".
12 квіт. 2016

Про організацію харчування дітей у дошкільних навчальних закладах

Наказ
8 квіт. 2016

Семінар-практикум практичних психологів "Формування психолого-педагогічної культури батьків. Сучасні форми взаємодії з батьками"

21 квітня 2016 року в ДНЗ відбудеться семінар-практикум практичних психологів "Формування психолого-педагогічної культури батьків. Сучасні форми взаємодії з батьками".
8 квіт. 2016

Шановні батьки! Запрошуємо Вас на Всеукраїнську акцію "Зробимо Україну чистою разом!" (одночасне прибирання країни) 23 квітня 2016року з 10.00 - до 13.00

Шановні батьки! Запрошуємо Вас прийняти участь у одночасному прибиранні країни під гаслом "Зробимо Україну чистою разом!" яке відбудеться 23 квітня з 10.00 - 13.00

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

Про затвердження Переліку вільних від куріння місць на території міста Дніпропетровська
5 квіт. 2016

Вітаємо нашого завідувача - Яшина Віру Іванівну!

Вітаємо завідувача нашого дошкільного закладу Яшину Віру Іванівну з ювілейним Днем народження! Щастя Вам! Здоров`я! Любові та натхнення в роботі! Нехай всі люди, які вас оточують завжди приносять вам тільки позитивні емоції, робота - буде творчою та креативною, усмішки - справжніми, а друзі - назавжди! Вітаємо Вас! З Днем народження!
31 бер. 2016

ОПМПК в ДНЗ

Шановні батьки запрошуємо Вас та ваших дітей на засідання обласної психолого-медико-педагогічної комісії яка відбудеться 31 березня 2016 року 09.00. Детальну інформацію ви отримаєте у спеціалістів ДНЗ - вчителя-логопеда Яланської А.В. і вчителя-дефектолога Малої Л.В.
28 бер. 2016

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТЕАТРУ

Вітаємо керівника гуртка театралізованої діяльності "Казкова мозаїка" з міжнародним днем театралізованої діяльності. Бажаємо творчого натхнення, постійного пошуку нових форм роботи та нових цікавих сценаріїв казок для наших дітей!
21 бер. 2016

АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Запрошуємо педагогічних працівників КЗО ДНЗ 377, які атестуються в 2016 році на підсумкове засідання атестаційної комісії 21 березня о 13.30
15 бер. 2016

Районний семінра-практикум для завідувачів

Запрошуємо всіх завідувачів Ленінського району на семінар-практикум "Створення умов в дошкільному навчальному закладі для успішної соціалізації дошкільника", який відбудеться 17 березня 2016 року. Чекаємо вас о 9.15 год.