22 черв. 2017

ПРИГОДИ КОЛОБКА НА ДИТЯЧОМУ МАЙДАНЧИКУ

Театралізована розвага для дітей раннього віку "Пригоди колобка на дитячому майданчику".
20 черв. 2017

Свято "Канікули на Гавайях"

Алоха Гаваї! Чи відправляли ви колись своїх дітей на літні канікули до Гавайських островів? Ні? А ми здійснили цю мрію! 20 червня всі діти відправилися на свято до Гавайських островів - пісні, веселі танці, попугай Лімо, Моана, Ліло та обезьянка Чачі радо вітали всіх малюків у себе на острові!
18 квіт. 2017

ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ З ОСНОВ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ НАСЕЛЕННЯ

З метою запобігання дитячого невиробничого травматизму та в рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності населення ми звертаємося до батьків! Шановні батьки! Не залишайте дітей без нагляду! Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам’ятайте, ці хвилини вимірюються ціною життя, а щоб неочікувана мить не стала початком великої біди — потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації. Пам’ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!
12 квіт. 2017

ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ 2017

День довкілля 08.04.2017 в дошкільному закладі
21 черв. 2016

"ВЕСЕЛІ СТАРТИ"

Євро-2016 не обминуло й наш дошкільний заклад! Запрошуємо всіх завтра 22 червня о 10.00. на районий етап обласного конкурса "Веселі старти" з елементами футбола. Вболіваймо за наших!
7 черв. 2016

8 червня ДНЗ приймає курсантів ДОІППО з семінаром-практикумом для вихователів "Створення умов в ДНЗ для успішної соціалізації дитини"

1 черв. 2016

Жовто-зелене свято в садочку до міжнародного дня захисту дітей

1 червня 2016 року ми відсвяткували Міжнародний День захисту дітей.
19 трав. 2016

Свято Вишиванки в "Синьому птасі"

Одягнімо вишиванки, друже, Хай побачить українців світ — Молодих, відважних, дужих, У єднанні на сто тисяч літ. Святкуємо День Вишиванки!
16 трав. 2016

Тиждень безпеки дорожнього руху в ДНЗ

З 16 по 22 травня у ДНЗ пройде Тиждень безпеки дорожнього руху.
16 трав. 2016

Випускні свята в "Синьомі птасі"

Шановні батьки! Колеги! Запрошуємо Вас на випускні бали які пройдуть в нашому закладі: 17 травня - група "Калинка", 18 травня - група "Буратіно", 19 травня - групи "Дзвіночок" і "Золота рибка".