14 бер. 2016

Кращий Web-сайт ДНЗ

Вітаємо наш дошкільний заклад з 1 місцем у районному конкурсі на кращий Web-сайт ДНЗ
6 бер. 2016

Весняні свята в ДНЗ

З 1 по 4 березня в ДНЗ пройшли святкові ранки до Дня 8 березня. Вітаємо ще раз всіх жінок з цим ніжним весняним святом.
16 лют. 2016

20 лютого - День пам`яті Героїв Небесної Сотні!

Щороку 20 лютого в Україні відзначатиметься День Героїв Небесної Сотні. В групах старшого віку пройдуть заняття - бесіди "Вшануємо подвиг героїв", фронтальні та підгрупові заняття з аплікації та ліплення "Свічка пам`яті".
16 лют. 2016

25 ЛЮТОГО запрошуємо всіх батьків на День відкритих дверей в ДНЗ.

Ви зможете переглянути заняття в группах, гурткову роботу, музичні заняття та просто ближче ознайомитися з роботою ДНЗ.
14 лют. 2016

День Валентинок в ДНЗ

13 лютого наші діти також разом зі всім світом відмітили День Святого Валентина. З радістю робили валентинки для матусь і татусів і прикрашали свої групи маленькими сердечками, а вихователі призналися в коханні своїй улюбленій работі!
22 січ. 2016

День Соборності України в ДНЗ

22 січня, п’ятниця День Соборності (день Злуки).
19 січ. 2016

Свято Водохреща

Запрошуємо всіх на Свято Водохреща! 19 січня о 10.00 - групи середнього віку, 11.00 - групи старшого віку.
12 лист. 2015

Тиждень безпеки життєдіяльності дитини

З 16.11 по 20.11 в ДНЗ пройде Тиждень безпеки життєдіяльності в рамках щорічної листопадової акції "Здорова дитина - майбутнє України"
12 лист. 2015

З 9.11. по 13.11 в ДНЗ пройде тиждень безпеки дорожнього руху
13 жовт. 2015

День захисника України

Шановні батьки! Щорічно 14 жовтня ми святкуємо Свято Покрова Пресвятої Богородиці та день українського козацтва! З 2015 року в офіційному календарі зявилося нове державне свято "День захисника України". Просимо Вас прийняти участь у конкурсі дитячого та дорослого малюнку "Патріотичний малюнок захисникові". Чекаємо ваші малюнки в ваших групах до 19 жовтня 2015 року.