21 трав. 2020

Дистанційний проект до Дня вишиванки 2020

Зі святом, з Днем вишиванки! Українські традиції – одні з найкрасивіших в світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всьому світу. Одягайте свої вишиванки і нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи!
15 трав. 2020

Вітаємо з Міжнародним днем сім"ї!

Всіх вітаємо з Міжнародним днем сім'ї! Дуже часто в сучасних сім’ях через те, що чоловік і дружина протягом дня багато часу приділяють роботі, дітям, телевізору, інтернету, хобі і т.д., наодинці подружжя проводять всього близько 4 хвилин в день. Відкладіть сьогодні ввечері всі хатні справи, вимкніть телефони і телебачення і приділіть час тільки родині! Один одному і своїм дітям!
11 трав. 2020

Увага! Карантин продовжений!

Уряд продовжив строки загальнонаціонального карантину в Україні – він триватиме до 22 травня 2020 року. Таке рішення було прийняте 4 травня 2020 року, під час засідання Кабміну в Києві.
29 квіт. 2020

ПЕДАГОГІЧНА ГОДИНА "РОБОТА В ДИСТАНЦІЙНИХ УМОВАХ"

29 квітня на платформі zoom відбулася педагогічна година при завідувачці "Робота в дистанційних умовах", де були розглянуті питання дистанційної самоосвіти педагогів під час карантину та ін.
23 квіт. 2020

Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня 2020 року – відповідне рішення Уряд ухвалив 22 квітня 2020 року.

Загальнонаціональний карантин продовжено до 11 травня 2020 року.
25 бер. 2020

Увага! Карантин подовжено!

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив 25 березня 2020 року.
12 бер. 2020

Навчальний заклад закрито на тритижневий карантин з 12 березня до 3 квітня 2020 року.

З 12 березня усі навчальні заклади Дніпра закрито на карантин. Таке рішення було опубліковано надвечір 11 березня на порталі Кабінету міністрів України. Постанова стосується усіх закладів освіти в країні, незалежно від їхньої форми власності та сфери управління: дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої та післядипломної освіти. Карантин триватиме з 12 березня до 3 квітня 2020 року. В уряді наголошують, що терміни карантину можуть бути змінені у залежності від епідеміологічного стану в країні.
21 квіт. 2018

Дитячий архітектурний конкурс "Водний світ"

Участь у дитячому архітектурному конкурсі "Водний світ" на базі КЗВО "Дніпровська академія неперервної освіти".
24 лист. 2017

Звернення Управління цивільного захисту Дніпропетровської облдержадміністрації.

29 листопада 2017 року о 13 годині 55 хвилин управлінням цивільного захисту облдержадміністрації проводиться перевірка системи оповіщення. О 13 годині 55 хвилин будуть включені сирени. Після звучання сирен прослухайте мовну інформацію по телерадіоканалах.
6 лист. 2017

6.11. - 1.12.2017 - Щорічна листопадова акція "Здорова дитина - майбутнє України".

Базовий компонент дошкільної освіти передбачає вимоги щодо безпеки життєдіяльності дітей у освітній лінії «Особистість дитини» в розділі "Здоров'я та фізичний розвиток".