2 жовт. 2015

ШАГОВНІ КОЛЕГИ!

Вітаємо Вас з професійним святом - Днем працівників освіти! Ви вносите визначальний вклад у розвиток України, формуєте нове покоління її громадян, передаючи кожній дитині неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю країни! Хай же на цьому благородному шляху вас завжди супроводжують успіхи. Хай щедрою буде до вас доля, обминають життєві негаразди, а ваші серця зігріває людська довіра та любов!
24 вер. 2015

Ярмарок "Місто майстрів"

Шановні батьки та гості! Запрошуємо вас прийняти участь у щорічному осінньому ярмарку, який відбудеться 24 вересня о 16.00.
11 вер. 2015

Спортивне свято "Ми нащадки козацької слави"

В рамках Олімпійського уроку, Олімпійського тижня, відзначення Дня фізичної культури і спорту у 2015 році, та з метою сприяння розвитку олімпійського руху в Україні, ідеї мирного співіснування держав і народів, пропагування здорового способу життя, формування у дітей фізичного та морального здоров`я шляхом залучення їх до систематичних занять фізичною культурою та спортом.
1 вер. 2015

Свято до 1 вересня "ПАРАД РУШНИКІВ"

Запрошуємо дорослих і дітей провести це свято разом з нами! З радістю будемо чекати всіх пташенят "Синього птаху" та їх батьків 1 вересня о 8.00
23 серп. 2015

День Державного прапора України

23 серпня в Україні та в нашому ДНЗ відзначили День Державного Прапора.
7 серп. 2015

Свято Нептуна

До нас у "Синій птах" завітав сам Нептун зі своєю світою та донечкою Русалонькою.
31 лип. 2015

Оранжевое лето! Оранжевое настроение!

7 августа у наших ребят было веселое, теплое, Оранжевое настроение! Ребята спасли Апельсинку от Серого Волка и помогли ему стать добрее, веселее и пригласили Волка к себе в детский сад! У всех было отличное оранжевое настроение, которое мы передали даже случайным прохожим!
4 лип. 2015

ОБЛАСНИЙ КОНКУРС "ВЕСЕЛІ СТАРТИ"

2 липня 2015 у нашому закладі проводився районний етап обласного конкурсу «Веселі старти» з елементами футболу
1 лип. 2015

ВЕСЕЛЕ, ЯСКРАВЕ ЛІТО У НАШОМУ САДОЧКУ!

Організація літнього оздоровлення та відпочинку має велике значення для відновлення сил, поліпшення стану здоров’я дітей дошкільного віку. Влітку батьки прагнуть, аби їхні діти добре відпочили. Окрім поїздки на море чи до бабусі, малюків можна оздоровити й у дошкільному закладі. В нашому садочку літньої пори діти частіше бувають на свіжому повітрі, на майданчиках, адже саме тут відбуваються основні оздоровчі моменти.
9 черв. 2015

Участь у відкритті НВК №72!

Вітаємо наших колег та друзів НВК №72 з відкриттям та дякуємо нашим дітям та вихователям груп №3 "Ромашка" та групи №9 "Червона шапочка" з чудовим виступом на святі. Фото зі свята ви можете переглянути в фотоальбомі сайта.