22 січ. 2021

Синій птах вітає з ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!!!

22 січня український народ щорічно святкує День Соборності України. Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.
18 січ. 2021

Тиждень математики в "Синьому птасі"

З 18 по 22 січня в ДНЗ тиждень Математики. Яка цікава наука математика! Найдавніша з всіх наук. Разом з тим завжди залишається молодою та цікавою дітям та дорослим. А яка цікава буває математика в нашому закладі ми вам покажемо на цьому тижні!
30 груд. 2020

Вітаємо з Новорічними святами!

Шановні батьки та гості нашого сайту! Вітаємо Вас з Новорічними та Різдвяними святами!
25 вер. 2020

День Дошкілля!

Вітаємо дружній колектив КЗО ДНЗ №377 "СИНІЙ ПТАХ" м.ДНІПРО із професійним святом❤️ - Днем Дошкілля! Натхнення та більше веселих посмішок наших дітей!
21 вер. 2020

Міжнародний день миру!

Вітаємо всіх з Міжнародним днем миру! Сьогодні у ДНЗ пройшли тематичні заняття до Дня Миру.
1 вер. 2020

Розпочинаємо новий навчальний рік 2020-2021!

Ми раді вітати всіх наших вихованців у стінах нашого затишного дошкільного закладу "Синій птах"! Бажаємо всім здоров'я, радісних вражень, миру та внутрішніх сил батькам впоратися із ситуацією сьогодення!
29 серп. 2020

День пам`яті загиблих захисників України.

Сьогодні у нашому садочку педагоги та вихованці відзначали День пам'яті загиблих захисників України, який був започаткований 29 серпня 2019 року Указом президента України. Були проведені тематичні заняття в групах для дітей старшого і середнього віку де прозвучали слова вдячності загиблим воїнам за їх самовідданість, героїзм та любов до України.
24 серп. 2020

Нині Свято нашого народу! Свято України роду!

Україно величава - ти для нас єдиний дім! Тобі 29 і ти Держава, розквітай на радість всім!
4 черв. 2020

Шановні батьки! 9.06.2020 наш заклад відкриває свої двері для вихованців.

Шановні батьки! 9.06.2020 наш заклад відкриває свої двері для вихованців! Пропонуємо вам ознайомитися з Пам’яткою для батьків про особливі умови роботи закладу на час карантину та рекомендації щодо запобігання поширенню COVID-19. У закладі відкриваються 5 садових груп та 1 ясельна група. Групи було сформовано на підставі анкетування батьків 21.05.2020 і в такому складі вони будуть працювати до зняття карантину.
1 черв. 2020

Участь ДНЗ у PLAY FEST 2020

Вже четвертий рік поспіль наш дошкільний заклад приймає участь у Всеукраїнському фестивалі гри, навчання та натхнення PLAY FEST- 2020. В цьому році тематика проекту "Успіх".